Nabídka hradů a dalších atrakcí

Ceny jsou uvedeny bez obsluhy a s vlastní dopravou. Většina hradů je ve sbaleném stavu válec o průměru cca 70 cm a délce cca 130 cm. Vejde se tedy i do kufru osobního auta po sklopení zadních sedadel. Pohodlnější přeprava je ale na přívěsném vozíku.

V případě, že budete chtít hrad přivézt je dopravné 15 Kč/km (prvních 10 km od provozovny je zdarma).

Cena za instalaci a následné sbalení je od 300 do 500 Kč, podle velikosti hradu.

V případě, že budete chtít využít naši dopravu, uveďte prosím do objednávky přesný čas, kdy chcete aby byl hrad připravený k použití, přesnou adresu, kam ho máme přivézt a tel. číslo, na kterém se můžeme s vámi zkontaktovat.

Chceme, aby si vaše děti zábavu užili. Proto v případě, kdy hrad po akci vyzvedáváme, domlouváme dobu vyzvednutí podle vaší potřeby. Neúčtujeme tedy půjčovné po hodinách ani žádné poplatky za překročení domluveného času zápůjčky. Jen prosíme o spolupráci a vstřícnost při domlouvání času vyzvednutí v případě, že potřebujeme vyzvednout více hradů u různých zákazníků tak, aby se to dalo stihnout.

V případě, že si dopravu a instalaci zajišťujete sami, je možné vrátit hrad zapůjčený na jeden den až druhý den ráno nebo brzy dopoledne. Cena se v takovém případě nemění (1 den). Stejně tak hrad zapůjčený na 2 dny je možné po dohodě vrátit až třetí den. I v tomto případě se cena nemění (2 dny).

Zrušení rezervace

Rezervaci můžete z jakýchkoli důvodů kdykoli zrušit. Žádné storno poplatky neúčtujeme, pokud nám nevznikly žádné náklady spojené s vaší objednávkou (například dopravné). Prosíme ale, abyste zrušení objednávky nahlásili co možná nejdříve, abychom mohli hrad nabídnout jiným zájemcům.

Nabídka hradů

Nabídka ostatní